25.05.2009 :: 18:24
Przede wszystkim chciałam Wam wszystkim bardzo podziękować i pogratulować, ponieważ dla tych co jeszcze się o tym nie dowiedziały - STER JEST DRUŻYNĄ MISTRZOWSKĄ!!!! Dlatego cieszmy się bo jest do tego powód. No i bardzo dziękuję ekipie zlotowej i gratuluję osiągniętych wyników! A teraz o planach na najbliższą przyszłość: 1. Proszę dajcie mi znać, który termin na rajd drużyny bardziej wam pasuje 6-7 czerwca tak jak w terminarzu, czy długi weekend z Bożym Ciałem czyli 11-14 (ale i tak tylko 2 dni)? Proszę bardzo szybko dajcie znać, bo wiem że część z was ma już inne plany 2. Obóz, napiszę jeszcze raz żeby to było dla wszystkich jasne: - jedziemy w terminie 6-27 lipca - do lasu koło Ośna Lubuskiego - to jest koło granicy z Niemcami - jedziemy na wycieczkę za granicę, dlatego trzeba mieć paszport - jeżeli ktoś jeszcze dziś przeleje na konto hufca przedpłatę chociaż 100zł to będzie płacić w sumie 540zł, jeżeli później to 580zł... Wpłat trzeba dokonać do 29 czerwca!!! Wpłaty na konto Hufiec Siódemka, ul. Kassyusza 1, Poznań nr 15 1090 1359 0000 0000 3502 0008 z dopiskiem OBÓZ BŁĘKITNEJ - IMIE I NAZWISKO DZIECKA Pozdrawiam Zuza